Kadinla Yaşam
Access Türkiye'de Kozmik Botoks

Access Türkiye’de Kozmik Botoks

19.02.2016, Cuma; Dünyanın 170 ülkesinde faaliyet gösteren kişisel gelişim yöntemlerinden Access Consciousness® ile fark yaratmayı amaçlayan Access Türkiye, kozmik botoks olarak da bilinen Facelift seanslarını uygulamaya başladı. Yumuşak, rahatlatıcı ve yatıştırıcı dokunuşlarla uygulanan Facelift, iğne veya çeşitli kimyasalları kullanmadan bedenin yaşlanma kavramı ile ilgili öğrendiklerini sıfırlıyor, kırışıklıkları açıyor ve tüm hücreleri gençleşmeye davet ediyor.

Access dünyasının en etkili çalışmalarından biri olan Facelift’in kullandığı enerji akışları ile birlikte yara izleri, akneler, deri sarkmaları, güneşin verdiği hasar ve kırışıklıklar iyileşme gösterirken, beden de sıkılaşıyor ve dinamikleşiyor. Derideki gözle görünür değişimle birlikte iç organlar ile vücudun tümünde sağlık, dinamizm ve neşe de görülmeye başlanıyor. Facelift seansları sonrasında bedenin gösterdiği iyileşme zihni de olumlu etkileyerek coşku, kolaylık ve neşe hayata daha fazla dahil oluyor.

Enerji akışları ile ciltteki yaşlanma ve kırışıklıkları azaltan Facelift, mimiklerin aşırı kullanımı, stres, travma, yara izi bırakmaya eğilimli cilt hastalıkları, derinin altındaki yağ dokusunda hücre sayısının azalması ve hormonal değişikliklerin de aralarında bulunduğu yaşlanmayı hızlandıran birçok koşulun, ruhsal dünyanın bedende yarattığı etkiler nedeniyle ortaya çıktığını destekleyen bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre tasarlandı. Access Türkiye’nin kurucusu Aysun Kaçtıoğlu tarafından gerçekleştirilen Facelift seanslarına 0 212 269 57 70 nolu telefondan randevu alınabilmektedir.