Kadinla Yaşam
Crate and Barrel'dan sofra şıklığı

Crate and Barrel’dan sofra şıklığı

Crate and Barrel ile sofralarınıza herkes bayılacak.
Crate and Barrel'dan sofra şıklığı

Özenli sofranızda detaylarla fark yaratın
 
Crate and Barrel tutkunları çok iyi bilir; zarif detayları barındıran dekorasyon stilleri yaşam alanlarında olduğu kadar sunumda da tarzınızı yansıtma imkanı sunar. Masayı renkli çiçeklerle süsleyebilir, sonbaharda dahi kır havasını sofranıza taşıyabilirsiniz.

Marin serisinin mavi, kırmızı, yeşil ve beyaz renklerdeki yemek takımlarının yanı sıra, bahar havasını sofralara taşıyan Butterflies koleksiyonu ile davetlerinizi canlandırabilir ve dikkat çekici bir detay katabilirsiniz. Sunumlarınızı renk ve desenlerle zenginleştirmek için geri dönüştürülmüş camlardan üretilen Del Mar serisinin maviliğini, botanik desenli Clara keten runner ile bütünleştirebilirsiniz.

Crate and Barrel'dan sofra şıklığı

Sonbahara özgü desenler ya da tamamen zıtlıklardan ilham alarak sıcak renklerle hazırlayacağınız sofranızda farklı kullanım alanlarına uygun bardak çeşitleri ve servis takımları ile de unutulmaz bir davete evsahipliği yapabilirsiniz.
 
Crate and Barrel, zarif stilini kutlama sofralarına yansıtmak isteyenleri İstanbul’da Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Crate and Barrel'dan sofra şıklığı