Kadinla Yaşam
Daha özel bir cilt bakımı elinizde!

Daha özel bir cilt bakımı elinizde!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun,dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan BraunFace’inportföyüne 3 YENİ fırça ekledi. Hem doğal hem de kusursuz bir görünüm sunan BraunFace, yepyeni güzellik fırçalarıyla tüm kadınlara kişiselleştirilmiş cilt bakımının keyfini yaşatıyor.

İster makyajsız taze bir cilt görünümü, isterseniz de son trendleri deneyeceğiniz mükemmel bir tuval elde etmeniz için cildinizdeki gözenekleri derinlemesine temizlemeniz büyük önem taşıyor. Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme fırçası BraunFace’in yepyeni güzellik fırçaları sayesinde kadınlar cilt bakım rutinlerinin kontrollerini kendi ellerine alarak cilt kusurlarından kurutuluyorlar. Devrim yaratan yüz epilatörünün yanında Ekstra Hassas Fırça, Peeling Fırçası ve Makyaj Süngeri seçenekleriyle kişisel cilt bakımınızı yaparak ışıltınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Cilt bakım rutininizde devrim yaratın!
Etkili bir günlük cilt bakımı rutini, kusursuz bir ışıltı elde etmede önemli rol oynar, ancak Braun tarafından yapılan araştırmalara göre ciltlerinin özel bir bakım gerektirdiğini söyleyen kadınların %84’ü için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım da aynı ölçüde önemli. Geçtiğimiz yıl kadınlarla buluşan BraunFaceepilatör ve normal yüz temizleme fırçası; hassas yüz tüylerini alma ve derin gözenek temizliğine yönelik iki temel güzellik ihtiyacına cevap vererekcilt bakımı konusunda altın standardı oluşturdu.

BraunFace yüz epilatörü, ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri bile alarak istenmeyen tüyleri hassasça yok ederken; temizleme fırçası da manuel fırçaya göre 6 kat daha etkili derin gözenek temizliği yapıyor. Şimdi sadece başlığı değiştirerek, süper etkili epilatörü tercih ettiğiniz güzellik fırçasına dönüştürebilir, her cilt tipine ve ihtiyaca uygun bir bakım yapabilirsiniz. Dermatologlar tarafından test edilen her fırça ciltteki kiri gevşetmek ve ölü cilt hücrelerini gidermek için dakikada yüzlerce mikro salınım yaparken, bin adet lif cildin her kıvrımını sararak gözenekleri derinlemesine temizliyor.

Braun Güzellik Elçisi JessicaAlba; BraunFace’i ve YENİ güzellik fırçalarını seviyorum; çünkü cilt bakımı rutinimin kontrolünü elimde tutmak benim için çok önemli. Cildimin ihtiyacına göre fırçaları değiştirebiliyorum ve çantama kolayca sığdığı için gittiğim her yerde harika, kusursuz bir ışıltıya sahip olabiliyorum. Hafta boyunca sette olduğum ve cildimin derin bir gözenek temizliğine ihtiyacı olduğu zamanlarda, cildimin doğal ışıltısını geri kazanmak için daima peeling fırçasını kullanıyorum. Makyaj süngerine de hayranım, çünkü fondöten uygulamak için mükemmel! Braun’da seçenekler sonsuz!” diyor.

YENİ BRAUN FACE GÜZELLİK FIRÇALARI

Ekstra Hassas Fırça: Daha yumuşak bir dokunuşa ihtiyaç duyan narin, kuru ve hassas ciltler için tasarlanmıştır. Dakikada yüzlerce mikro salınım hareketinin yardımıyla, uzun (14mm), yumuşak ve yoğun kıllar hassas ve detaylı bir temizlik uygulaması sunuyor.

Peeling Fırçası: Kusursuz görünüm için derinlemesine gözenek temizliği için geliştirilmiştir. Detaylı temizlik için kısa kıllar (8mm) ile ölü cilt hücrelerini gidermek için uzun (10mm) kıllar bir araya gelerek cildin yumuşak ve temiz olmasını sağlıyor. İki farklı lif uzunluğu, kadınların güzellik rutinlerinin önemli bir parçası olan etkili bir peeling için, peeling jeli taneciklerinin dağılmamasını sağlıyor.

Makyaj Süngeri: Benzersiz köpük yüzeyi sayesinde, sünger cilde nemlendirici krem ve yağların uygulanmasında kullanılabiliyor. Ayrıca, kusursuz bir baz elde etmek için cilt tonunu dengelemek üzere fondöten gibi kozmetik ürünlerin uygulanmasında da kullanılabilir.

  BraunFace Güzellik Fırçaları’nın (4’lü paket)   tavsiye edilen satış fiyatı 89 TL  
 BraunFace Güzellik Fırçaları’nın (2’li paket)  tavsiye edilen satış fiyatı 59 TL 
BraunFace’in tavsiye edilen satış fiyatı 219 TL