Kadinla Yaşam
ISVEA’dan hem modern hem de klasik bir tasarım: Eleganza

ISVEA’dan hem modern hem de klasik bir tasarım: Eleganza

İtalyan şıklığından ilham alınarak tasarlanan ve banyo kültürüne yeni bir soluk getiren, 2 ödül sahibi tasarım Eleganza, geniş ürün yelpazesiyle de birbirinden farklı alternatifler sunuyor.  
Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde lider marka İtalyan ISVEA’nın göz alıcı serisi Eleganza, nostaljiden hoşlanan ve geçmişin esintilerini modern bir dokunuşla banyolarına taşımak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

İki ödül birden 

Genç İtalyan tasarımcı Simone Valsecchi tarafından tasarlanan ve klasik esintileri modern çizgilerle sentezleyen Eleganza vitrifiye tasarımı, farklı tarzı ile dikkat çekiyor. A’Design Award Winner 2013’te ödüle layık görülen Eleganza vitrifiyeler, İtalyan stilinden, zarafetinden, zanaatinden ilham alarak banyo kültürüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Eleganza banyo mobilyası ise Sevil Acar tarafından tasarlandı ve A’Design Award 2014 ödülünü kazandı.

Her banyoya uyum sağlıyor

İddialı ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan Eleganza, 3 farklı boyuttaki lavabo uyumlu banyo mobilyaları, zarif ayakların üzerinde yükselen masif ahşap tablası, boy dolabı seçenekleri, asma klozet ve bidesi ile her banyoya uyum sağlıyor. Dolap içi seperatörlerle içini farklı biçimlerde düzenleme olanağı sunan Elaganza lavabo dolabı, kulpsuz tasarımı ve pratik detayları ile fonksiyonel banyolar oluşturuyor.

Boy dolabı içerisinde yer alan kirli sepeti ve gizli çekmece ise Eleganza’nın fonksiyonel detaylarından bazıları. Yanlarındaki etajerler sayesinde geniş kullanım imkanı sağlayan Eleganza lavabolar, İtalyan tarzının modern yorumu ile mekana ayrı bir sıcaklık katıyor.