Kadinla Yaşam
Sofralara romantik dokunuş

Sofralara romantik dokunuş

Feather serisi kuş tüyü motifiyle zarif bir görünüm sunarken, Cabernet Sauvignon üzümlerini üzerinde taşıyan Grape şarap torbası ise doğanın sofralara en güzel yansıması…

 
Sofistike ve sade tasarımları ev tekstil ürünleriyle buluşturan Livving, doğanın sakinliğini yansıtan Feather Koleksiyonu ve Grape Şarap Torbası’yla sevginin en doğal halini sofralara getiriyor. Farklı katlama şekilleriyle romantik, klasik ve spor tarzlarda kullanılabilen Feather peçeteler, kuş tüyü figürüyle sofralarda naif bir atmosfer oluşturuyor. Aynı renkte amerikan servis ve bardak altları ile eşlenen peçeteler, antrasit ve fuşya renklerinde satışa sunuluyor. İlhamını doğadan alan bir felsefeyle tasarlanan koleksiyon, soft görünümüyle sofralara dinginlik katıyor.
 
Sevginin Hakim Olduğu Sofraların Tamamlayıcı Parçası; Grape Şarap Torbası…
 
Cabernet Sauvignon üzümlerinin can alıcı bordo tonlarını %100 keten kumaşlara işleyen Livving, Grape şarap torbasıyla romantizmi güçlendiriyor. Aşkın simgesi olarak sofralarda yerini alan şarabı en şık şekilde sarmalayan Grape Şarap Torbası, kurdele detayıyla sevdikleriniz için en romantik hediye olmaya hak kazanıyor. Paşabahçe mağazalarında satışa sunulan model, sevginin hakim olduğu sofralar için tasarlandı.
 
* Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen Feather Koleksiyonu ve Grape Şarap Torbası, çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına kolaylık ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.