Kadinla Yaşam
Türk kadınları en çok popo büyütüyor!

Türk kadınları en çok popo büyütüyor!

Kadınların son dönem gözde estetik tercihlerinden biri “Popo estetiği”Ülkemizde yaygın olarak popo büyütme operasyonlarının yapıldığını belirten Estetik ve Rekonstüriktif Cerrah Op. Dr. Oytun İdil, popo estetiği hakkında bilinmesi gereken tüm detayları “Pembe Nar” okuyucuları için açıkladı.
Türk kadınları en çok popo büyütüyor!

İnce bel ve yuvarlak bir kalça daha feminen duruyor
Popo estetiği operasyonlarında popo bölgesi için özel üretilmiş silikon implantlar ile popo kısmının büyütüldüğünü belirten Op. Dr. Oytun İdil, bel yanlarından ve sırt bölgesinden alınan yağ dokusunun kalça yanlarına verilerek kalçanın yanlara doğru da genişlemesinin sağlandığını açıklıyor. Bu sırada bel bölgesinin de incelmiş olduğunu, ince bel ve yuvarlak bir kalçanın daha feminen olduğunu anlatıyor.

Türk kadınları en çok popo büyütüyor!

Türkiye’de en çok popo büyütme operasyonu yapılıyor
Op. Dr. Oytun İdil, ülkemizde en yaygın popo estetiği operasyonunun “popo büyütme” olduğunun altını çiziyor. Popo büyütme işlemlerinde yağ transfer işlemini tavsiye etmediğini belirten İdil, böyle büyük miktarlarda yağ enjekte edildiği zaman bölgede transfer edilen yağların yaşamadığı ve çoğunun eridiğine dikkat çekiyor. Sonuç alabilmek için 3-4 defa yapılması gerektiğini, popo büyütme operasyonlarında tek seferde tam ve kalıcı sonuç elde etmek içinse önerisinin silikon implantlar olduğunu belirtiyor. İdil, bu operasyonlardan 2 ay sonra ise kişilerin istedikleri sporu yapabileceğinin altını çiziyor.

Türk kadınları en çok popo büyütüyor!