Kadinla Yaşam
Yüz geren toka icat edildi

Yüz geren toka icat edildi

 
Yeni yıla yaklaşan bu günlerde, hepimizi alış veriş telaşı sarar. Yakınlarımıza ve sevdiklerimize alacağımız hediyeler ile mutlu görmenin amacındaiken, yeni bir ürün ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsniz.
 
Yüze dokunmadan geçleştiren, saç aparatı GETO ile yeni yılda farklı ve güzel hissetmelerini sağlayabilirsiniz…
 
Yüz gerdiren saç aparatı GETO estetik müdahaleler ve botox un alternatifi olarak tüketicinin karşısına çıktı. Bu uygulama hem ekonmik ve ağrısız gençleştirmeyi sağlıyor. Bir diğer farkı da evde kullanıcı tarafından uygulanabilir olması.
 
GETO teknik olarak estetik yüz germe ameliyatlarının yöntemini taklit ediyor, yüzün yanlarındaki saçları kullanarak yüzdeki fazla deriyi saçın arkasına doğru geriyor.  2 adet saça takılan aparat ve arasından geçen kaymaz mekanizma sayesinde saçlar sıkıca tutturuluyor.

Aparat arası geçen esnek ayarlı bantlar başın arkasında çekilerek gerdirme kuvveti uygulanıyor, son olarak saçlar bantların üzerine çıkarılarak bantlar gizlenmiş oluyor.

Göz çevresi kırışıklıkları, alın kırışıklıkları, göz kapağı, kaş ve yanak sarkmalarında takıldığı anda etkisini gösteriyor. Sadece kırışıklıklar için değil yüzünü daha çekici göstermek isteyen genç kadınlar da ürünü güzelleşmek için kullanabiliyor. Yüz yogası etkisi gösterdiği için yaşlanmayı önleyici bir ürün olarak da kullanılıyor.


 

KİMLER KULLANABİLİR
Saçı biraz uzun erkekler de kullanabiliyor. Genç ve yaşı ilerlemiş tüm kadınlar tarafından daha çekici bir yüz için kullanılıyor. Kulakların üstündeki saçları 4 cm uzunluğunda olan kişiler kullanabilir.

Saçlar tarafından saklandığı için görünmez. Ayarlı olduğu için boy sorunu yoktur.

Ayrıca kırışıklık önleyici bir üründür. Sıkı at kuyruğu yapıldığındaki gerginlik hissini verir. Yan etkisi yoktur. CE belgesi vardır. geto.com.tr adresinde satılmaktadır…